Puskás Tivadar a legbőbeszédűbb vasi képviselő

A Vas megyei képviselők közül Puskás Tivadar, KDNP-s honatya beszélt a legtöbbet, 13 és fél órát tavaly a parlamentben, 299 alkalommal kért szót. A legkevesebbszer Básthy Tamás és Kovács Ferenc emelkedett szólásra a Tisztelt Házban. Hankó Faragó Miklós szombathelyi liberális képviselő állhat a képzeletbeli dobogó második fokára, aki 12 órán keresztül szónokolt az ország ügyeiben. Harmadik a sorban a sárvári Szabó Lajos, az MSZP pénzügyi szekciójának vezetője, őt szorosan követi Bebes István Körmend fideszes polgármestere - olvasható az országgyűlés honlapján közzétett statisztikában. Rába László MSZP-s honatya azon kevesek egyike, akik mind az 1625 szavazáson jelen voltak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek