Olcsóbb lehet a használt autó

Január elsejétől már nem lehet önerő nélkül gépkocsit vásárolni. Farkas Zoltán, az egyik szombathelyi kereskedés munkatársa azt mondta, hogy náluk eddig is elenyésző volt azoknak a száma, akik 0 forint önerővel szerettek volna autót venni. Mindenkit inkább arra sarkalltak, hogy minimális készpénzzel rendelkezzen, hiszen így jobb feltételekkel jut autóhoz. Az új intézkedés, a szakember szerint, sokkal inkább az új autók árcsökkenését és ezzel együtt a használt gépkocsik árának további esését hozza majd.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek