Az osztrákok 24 órásra bővítenék a járőrözést

Egy év telt el azóta, hogy a kőszegi rendőrök osztrák kollégáikkal közösen végeznek járőrszolgálatot. Hazánk schengeni csatlakozása óta, Ausztriában húsz százalékkal csökkent a bűncselekmények, elsősorban a betörések, lopások száma. Az osztrák rendvédelmi szervek emiatt felvetetették, hogy az eddigi 12 órás szolgálatot a jövőben 24 órásra bővítsék. A kőszegi rendőrök az oberpullendorfi kollégáikkal végeznek közös határrendészeti feladatokat, amelynek célja elsősorban a tiltott határátlépések kiszűrése volt.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek