Hiába vonták vissza a korlátozást, a szombathelyi futóműgyárban fenntartják a tegnap hozott intézkedéseket. Az irodákban alacsonyabb a hőmérséklet, és átszervezték a munkát is, hogy ne lépjék túl a gázhasználatot. A munkacsarnokokban jobban ügyelnek a szellőztetésre, valamint leállították a kinti, hideg levegő befúvását. Jelenleg csak az agrár üzletágon folyik a termelés a BPV Hungária Kft. üzemeiben, a nehéz-futómű részlegen csak a jövő héten folytatják a téli leállást követően a munkát. Azonban, hogy elkerüljék a csúcsterhelést a gázhasználatban, a korlátozások továbbra is megmaradnak. A cég vezetősége egyébként a mai engedélyezést bizonytalannak tartja, ezért felkészültek a teljes gázmegvonásra is. Novák Tibor HR vezető elmondta, ha egyáltalán nem kap a szolgáltatótól ellátást a cég, akkor kényszerszabadságot rendelnek el, ami a dolgozók nagy részét érinti majd.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!