A szombathelyi, a sárvári, a körmendi és a kőszegi tűzoltók is részt vettek azon a gyakorlaton, melyet ma délelőtt tartottak a Csónakázó-tó jegén. A lánglovagok a jégbe szakadt áldozat kimentését szimulálták. Amint azt Göncz Szabolcs mentési osztályvezetőtől megtudtuk, éles bevetésre az elmúlt 15 évben nem volt példa. A tűzoltó mégis óvatosságra int, mint mondta a tavak jégpáncéljában ne bízzon meg senki. Ha mégis bekövetkezik a baj, a gyors segítséghívás és a lélekjelenlét életet menthet.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!