Nem kell iskolába menniük hétfőtől a körmendi Kölcsey és Rázsó Imre, a Csepregi Nádasdi és a vasvári Béri Balogh Ádám iskolák tanulóinak. A diákok a gázkrízis miatt hétfőre, keddre és szerdára kaptak pihenőnapot. A megyei önkormányzattól megtudtuk: a tanítási szünet elrendelése egy lehetőség volt, az iskolaigazgatók döntöttek arról, hogy bezárják-e az intézményeket. A szünetet takarékossági megfontolásból rendelték el, hiszen erre a 3 napra az iskolákat csupán 10 fokosra fogják felfűteni.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!