Százszázalékos kihasználtsággal működik a szombathelyi hajléktalan szálló. November eleje óta folyamatosan teltház van szállón, a mostani tartós hidegben pedig még többen térnek be melegedni. Senki nem marad fedél nélkül, hiszen ideiglenes férőhelyet is tudnak biztosítani. A Szőlössi sétányon lévő nappali központban étellel is várják a rászorulókat - tájékoztatott Horváth Olga, a Savaria Rehab Team ügyvezető igazgatója. A rendkívül hideg időben szociális munkások járják Szombathely utcáit, hogy meggyőzzék a hajléktalanokat arról, hogy térjenek be az átmeneti szállásra.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!