Az Eon ügyeletese rádiónknak elmondta, hogy egy építkezésen elvágtak egy földkábelt, ezért szünetel a villanyszolgáltatás Szombathely déli és nyugati városrészében több utcában is. Hallgatóink jelezték, hogy többek között nincs villany a Szent Flórián utcában egészen a Kárpáti Kelemen utcáig. Mint megtudtuk a villanyszolgáltatás elmaradása miatt gondok vannak néhány lakás fűtésével is. Az első bejelentés az eon ügyeletére 11 óra körül érkezett, mint megtudtuk a hiba elhárítása több órát vehet igénybe.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!