Időközi polgármester-választást tartottak tegnap a Vas megyei Mesteriben. A 271 lakosú községben azért kellett időközi választást tartani, mert az előző polgármester, Fehérné Bokányi Judit lemondott tisztségéről. Indoklása szerint nem tudott együtt dolgozni a testület egyes tagjaival. A polgármesteri tisztségért egyetlen független jelölt indult, Lórántfy Tibor személyében, így ő lett a termálfürdőjéről ismert település első embere. Az új polgármester tervei között szerepel a turizmus fellendítése, de szeretné élénkebbé tenni a falu közösségi életét is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!