Nem fűtik a szombathelyi piac csarnokait, a közepes kapacitású gázkazán csak a csemegeboltot és az irodákat melegíti fel. Fűtés nélkül az eladótérben a piacon körülbelül +5 fok van. Az eladók letakarják az áruikat éjszakára, ezzel próbálják óvni a portékát a fagyástól. A hidegre érzékenyebb termékek azonban így is sérülhetnek. A ruhákat árulók a tűzveszély miatt nem fűthetnek gázkályhával, a villanymelegítőket pedig az elektromos hálózat alacsony kapacitása miatt nem lehet használni. Az árusoknak így jobban fel kell öltözniük a hideg miatt.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!