Személyesen fenyegetett bombával - elkapták

Maszkot tartva az arca elé érkezett a Zala Megyei Főügyészségre, majd közölte a portással: bombát helyezett el az épületben, ami robbanni fog. Ezután a maszkot a pulton hagyva futva távozott. A riadóztatott rendőrök átvizsgálták az épületet, de nem találtak robbanószerkezetet. Ezzel párhuzamosan a kapott személyleírás alapján a Zalaegerszegi Rendőrkapitányság járőrei a lehetséges menekülési útvonalon forró nyomon indultak az ismeretlen fenyegető után. A bejelentéstől számított negyed órán belül a környéken, a Mártírok útján el is fogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 35 éves férfit. Ellene a Zalaegerszegi Rendőrkapitányságon közveszéllyel fenyegetés bűntett megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indítottak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek