Ismét több vendégvadász érkezik Vas megyébe, akiknek a dolgát most az időjárás is megkönnyíti. A pár centis hóban ugyanis jól láthatók az állatok nyomai. Januárban sem lehet azonban mindenre állatra vadászni: tilos lőni pl. mezei nyúlra, őzbakra és nemzőképes bikára. Vaddisznó kocára viszont februárig lehet vadászni a vasi erdőkben, azután már ez is tilos lesz. A hideg időjárás miatt a vadászok arra is jobban figyelnek, hogy az erdői vadjai az etetőkben mindig találjanak élelmet. Az etetőhely közelében tilos a vadászat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!