Drágább a parkolóbérlet Szentgotthárdon

Az automatáknál továbbra sem kell többet fizetni, a lakossági kedvezményes bérlet árai viszont emelkedtek. A tavalyi 7.700 Ft helyett idén 8.600 Ft-ot kell fizetniük az autósoknak. Az összeg a bérlet előállítási költségét is tartalmazza. Szombathelyen nem emelkedtek a tarifák, így a legdrágább bérlet 7.800 Ft-ba kerül. A sárga övezetben 4.800, míg a zöld övezetben 2400 Ft-ért vásárolhatunk havijegyet. Szombatoként továbbra is ingyenes a parkolás, a Szombathelyi Szombat elnevezésű akció május 31-ig tart.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek