Kevesebb a véradó, de nincs vérhiány

A korábbi évekhez hasonlóan az idei év elején is kevesebben adnak vért. Poór Lászlótól, a Vöröskereszt megyei titkárától megtudtuk, az év végi ünnepek és a téli szabadságok miatt kell ilyenkor némi hiánnyal számolniuk. Vas megyében idén eddig 239 donor nyújtott segítséget, ez néhány fővel több, mint amennyire a Vöröskereszt munkatársai számítottak. A megyei vezető bizakodó, mint mondta a szombathelyi Puskás szakközépiskola már most jelezte, hogy a szokásosnál több véradásnak tudnak helyet biztosítani.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek