Megkapták pénzüket az Eybl dolgozóit

Néhány nap késéssel ugyan, de kifizették a felszámolás alatt álló Eybl Hungária körmendi és jánosházi dolgozóit. Időközben a legnagyobb megrendelőnek számító BMW jelezte, hogy a későbbiekben is számít a magyar cég munkájára. A zavartalan együttműködés érdekében 1 millió euróig kezességet vállalt a cég beszállítói felé. A felszámoló továbbra is azt szeretné, hogy az Eybl működjön, ám helyzetet nehezíti, hogy a cégnek nemcsak tartozásai, hanem jelentős kintlévőségei is vannak. A korábbi információkkal ellentétben az esetleges értékesítésre is várni kell, mert a szlovén vevő csak az osztrák cég iránt érdeklődik, a magyar leányvállalatra egyelőre nem jelentkezett vásárló.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek