Idén ünnepli várossá avatásának 30. évfordulóját Celldömölk. Ez alkalomból ma délután ( 17 óra ) a városi ünnepség keretében díszpolgári címeket és a helyi önkormányzat által alapított díjakat adják át. Mint Fehér László polgármestertől megtudtuk: az elmúlt 5 évben számos nagy értékű beruházás valósulhatott meg, és 2010 nyarára elkészülhet az új városháza épülete is. A kivitelezésre 640 millió forint áll a város rendelkezésére. A következő években további fejlesztések szerepelnek Celldömölk tervei között.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!