Még tart a vadászszezon

Február 28-ig a vasi erdőkben is vadászható még a vaddisznó, a fácán és a szarvasbika is. Az elmúlt hetek hideg időjárása miatt azonban inkább a vadetetéssel voltak elfoglalva a vadásztársaságok. Gagyi István sportvadász alelnöktől megtudtuk, hogy a vadgazdálkodás egyik legfontosabb időszaka a tél. Az ilyenkor jól táplált állatok ugyanis egészséges utódokat hoznak majd világra és trófeájuk is szebben fejlődik. A szakember arra is felhívta a figyelmet, hogy az etető körül összegyűlt állatokat meg is lehet tekinteni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek