2010-ben megkezdődhet az S31-es gyorsforgalmi út Felsőpulyától a határig tartó ausztriai szakaszának megépítése. A tervekről a héten tartottak tájékoztatót, ahol elhangzott, hogy a tervezett útszakasz hat kilométer hosszú lesz és 20 millió euróba kerül. Az S31-es meghosszabbítása az államhatárig fontos kereskedelmi térségeket kötné össze és csökkentené a környező falvak áthaladó forgalmát - írja az ORF. Az út második szakaszával kapcsolatban problémák merültek fel, ugyanis itt a magyar oldal beleegyezésére is szükség lenne. A Vas megyei Ólmod községe azonban nem ért egyet az út tervezett nyomvonalával. Ez ügyben február végén folytatnak majd egyeztető tárgyalásokat a magyarországi illetékesekkel.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!