Mozgalmasan indult a tűzoltók éve Szombathelyen

Fél óra sem telt el az új esztendőből és máris tűzesetről érkezett bejelentés a Szombathelyi lánglovagokhoz. A Tamási Áron utcából jelezték azt a tűzesetet, a kert végében elhelyezett nagyméretű hengerbála égett, amit sikerült időben eloltani, így másra nem terjedt át a tűz. A tüzet valószínűleg valamilyen pirotechnikai eszköz okozhatta. Másnap a Deák Ferenc utcában egy családi ház tetőterében csaptak fel a lángok. A burkolat mögött elvezetett elektromos vezeték zárlata okozta a tüzet, emiatt a tetőtér jelentős része kiégett. Az elektromos árammal összefüggésbe hozható tűzesetek száma meglehetősen nagy. Gyakori, hogy valamilyen elektromos berendezés meghibásodása, vagy elektromos vezetékek zárlata következtében keletkezik tűz.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek