Kettős pólós győzelem

A fiúk 7:3 arányban győzték le a nyitómérkőzésen a kazahokat a vízilabda világbajnokságon. A fölényes győzelemmel zárult mérkőzés első negyedében már 2:0 arányban is vezetett az ellenfél, amikor egyedül úszhatott egy kazah pólós a magyar kapura, ám végül a kapufát találta el. Ettől kezdve a pólósok feljavultak és végül biztosan diadalmaskodtak. A lányok az olimpiai győztes ausztrál csapatot verő görögöket biztosan gyűrték le, az eredmény: 8:5 a javunkra.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt , vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu