A SZOVA Zrt. idén is megszervezi Szombathelyen a hagyományos akcióját. A háztartásokban összegyűlt, és feleslegessé vált holmiktól, a várost hat körzetre osztva, március 24-e és május 5.-e között, szombatonként szabadulhatunk majd meg. A cég ezúttal is arra kéri a lakosságot, hogy szelektálják a hulladékot, és felhívja a figyelmet, hogy ebben az akcióban továbbra sem tartozik bele a kerti hulladék, törmelék, vagy olyan háztartási hulladék, amit a szokásos szemétszállítás során szállítanak el. De nem lehet kihelyezni veszélyes hulladékot, vagy elektronika eszközöket. Ezeket egyébként a Körmendi úti Hulladékudvarban díjtalanul lehet elhelyezni.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!