Több mint 870 millió forint összegű beruházással megépült Sárvár-Rábasömjén városrész és Rábapaty község csatornázása. Sárvár rábasömjéni településrésze és az északi irányból szomszédos Rábapaty község eddig nem rendelkezett közüzemi szennyvízelvezető rendszerrel. A beruházás egyrészt újabb fejlesztéseket indíthat el, másrészt a lakosság szempontjából jelentős, hogy megszűnhet a talajszennyezés. Az elkészült beruházást a tervek szerint március 9-én V. Németh Zsolt, a Vidékfejlesztési Minisztérium államtitkára, Vasvár korábbi polgármestere adja majd át.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!