Sárváron az 1848–49-es forradalom és szabadságharc megemlékezései március 14-én, este hat órakor kezdődnek a NobilArt Művészeti Egyesület ünnepi koncertjével, a Nádasdy Ferenc Múzeum dísztermében. A városi megemlékezés március 15-én délelőtt tíz órakor kezdődik a Nádasdy-vár udvarán. Beszédet mond dr. Szijártó Valéria, Sárvár város jegyzője. Közreműködik a Ma'mint'Ti színjátszó csoport. Délelőtt a "Játék vár a várban!" címmel, műhelyfoglalkozások és bábszínház várja a gyerekeket a művelődési központ klubjaiban. A részletes program a város honlapján található.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!