A kávé egy dorseti megállóban löttyent ki jegyvétel közben egy lány poharából, és legfeljebb a harmada került a busz padlójára. A sofőr feltehetően elcsúszásos eséstől akart megóvni mindenkit, ezért balesetvédelmi okokra hivatkozva leszállította a buszról az összes utast, a felszállni vágyóknak pedig megálljt parancsolt. Legalább tucatnyian kényszerültek újabb buszra várni, és nem voltak hálásak a szerintük röhejesen óvatos oltalomért, mivel még annyi folyadék sem került a padlóra, mint amennyit az utasok felhordanak esőben. A járatot üzemeltető cég közölte, hogy belső vizsgálatot indít, és elnézést kér az utasoktól, ha a sofőr túlreagálta volna a helyzetet - adta hírül a The Daily Mirror című brit újság. (Forrás: MTI)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!