Halálos gázolás miatt késnek a vonatok a Győr-Celldömölk és a Győr-Veszprém vonalon - tájékoztatta a MÁV pénteken az MTI-t. Kevéssel reggel hét óra előtt Győr és Győrszabadhegy között gázolt halálra egy még nem azonosított embert a Veszprémbe tartó személyvonat. A rendőrségi helyszínelés idején szünetelt a forgalom a szakaszon; az utasokat buszokkal szállították, ami 25-30 perc késést okozott. Kálmán Gabriella, a megyei rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI érdeklődésére azt közölte: fél kilenc előtt véget ért a helyszínelés, így újraindulhatott a vasúti forgalom. (Forrás:MTI)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!