Bombariadó miatt félbeszakadt a Pécsi Nemzeti Színház szombat esti előadása, de a helyszínre kiérkező rendőrök nem találtak robbanószerkezetet. Rázga Miklós, a teátrum igazgatója az MTI-nek elmondta: nem sokkal azután, hogy elkezdődött Molnár Ferenc A doktor úr című bohózatának előadása, egy telefonáló közölte az intézmény portásával, hogy bomba fog robbanni a színházban. A direktor hozzátette, hogy az előadást félbeszakították, értesítették a rendőrséget, amely kiüríttette az épületet, és megkezdte annak átvizsgálását. A pécsi rendőrkapitányság később arról tájékoztatta az MTI-t, hogy az épületben nem találtak robbanószerkezetet vagy más gyanús tárgyat. Rázga Miklós megjegyezte, hogy a közönséget nem éri kár: az előadást egy későbbi időpontban megtartják, arra a szombati jegyek és bérletek érvényesek lesznek. (Forrás:MTI)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!