A szombathelyi Művészeti Szakközépiskola zenei tagozatának növendékei ismét sikeresen szerepeltek országos megmérettetésen; ez alkalommal az V. Országos Szakközépiskolai Énekversenyen, melyet március 9.-10.-én rendeztek Budapesten.
A művészeti, tehát szakmai képzést nyújtó szakközépiskolák részére három évente szerveznek ilyen jellegű versenyt. A napokban zajló megmérettetésen Szegedi Benjamin III. helyezést ért el, míg Szűcs Attila I. díjjal megnyerte a versenyt, és gazdagabb lett egy különdíjjal is. Felkészítő tanáraik: Magyar Szilvia és Czeller Krisztina, aki egyben elhozta az egyik "Legjobb felkészítő tanár" díjat is.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!