Marihuánafogás a lengyel buszon - videóval

20 millió forint értékben foglaltak le kábítószert a pénzügyőrök, miután a röszkei határkirendeltségnél jelentkezett belépésre tegnap este egy lengyel honosságú, turistákat szállító autóbusz. A jármű sofőrjei, valamint utasai a pénzügyőr kérdésére elmondták, hogy bejelenteni való árut nem visznek magukkal. A NAV munkatársai a nyilatkozatokat elfogadták, azonban kockázatelemzés alapján a jármű és a csomagok tételes vizsgálata mellett döntöttek. Ennek során valamennyi utas, csomagjával leszállt a járműről, amikor kiderült, hogy egy táskának nincs gazdája. Az „árván” maradt csomag kibontását követően, törölközőbe tekert csomagokból összesen megközelítőleg 11,5 kg marihuána-gyanús anyag került elő. A pénzügyőrök a 20 millió forint piaci értékű kábítószert átadták a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársainak, ahol az ügyben kábítószerrel visszaélés bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt eljárás indult.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek