Március 17-én a Stromfeld lakótelepen a Verseny utcában, a Teleki Blanka Szakiskolánál és a Zanati út, Pálya út sarkán lévő parkolóban helyeznek el gyűjtőhelyeket a SZOVA munkatársai. Március 31-én a Kiskar és a Bürü utca sarkán, a Mikes Kelemen, Károlyi Antal utca végén, a Körmendi úti Hulladékkezelő telepen és a Bogáti úton lehet leadni az elektromos hulladékot. A gyűjtés célja, hogy az e- hulladék minél nagyobb mértékben hasznosuljon, illetve a benne található veszélyes anyagok ellenőrzött körülmények között kerüljenek ki környezetünkből. Az elektronikai hulladék csak ép állapotban gyűjthető, ezért a szakemberek azt kérik, hogy az elszállítandó eszközöket, ne helyezzék ki őrizetlenül a hulladékgyűjtő mellé.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!