Virágh András Magyarország Érdemes Művésze díjat kapott. A SEK zenei tanszékének főiskolai tanára, Liszt-díjas orgonaművész, karnagy, március 14-én, a nemzeti ünnep alkalmából vehette át az elismerést, amit Orbán Viktor miniszterelnök adományozott és a kultúráért felelős államtitkár adott át. A díj indoklása szerint Virágh András pályája során magas szintű, igényes teljesítményt nyújtva gyarapította a magyar művészet értékeit.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!