A Szombathelyi Egyházmegye katolikus oktatási és nevelési intézményeiben dolgozó 22 pedagógus vehette át a napokban a Martineum Felnőttképző Akadémia által szervezett akkreditált továbbképzés sikeres elvégzéséért járó tanúsítványt. Az átadáskor Veres András püspök elmondta, hogy a család évében kezdődő és az új evangelizáció évében folytatódó képzés korántsem ért véget. Arra kérte a pedagógusokat, hogy ne féljenek ütköztetni hitük igazságait a pedagógiai elvekkel a tanítás során felmerülő konfliktushelyzetekben. A Martineumban egyébként ősztől új hallgatókkal indul útjára a továbbképzés.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!