Szombathely a következő állomása a „Pénz, de honnan?” országos konferenciasorozatnak. A rendezvény az önkormányzatok, a kormányzat és az üzleti szektor partnerségére helyezi a hangsúlyt. A konferencia összefoglalja a kormányzati, pénzintézeti, Európai Uniós, és helyi finanszírozási és fejlesztési lehetőségeket, valamint bemutatja a legfrissebb, leghatékonyabb üzleti megoldásokat. A rendezvényre a kis-és közepes vállalkozásokat, az agrárvállalkozásokat, és a térség fejlesztésében érdekelt szervezeteket várják. A konferencia április ötödikén, 9 órakor kezdődik a Városháza nagytermében.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!