A nyitónapon a szombathelyi szociális intézmények vezetői is megtanulják az újraélesztés technikáját. A délelőtti programban a magyar szociálpolitika aktuális kérdéseiről tart előadást a Nemzeti Erőforrás Minisztérium államtitkára, Soltész Miklós. De a résztvevők megismerkedhetnek az Egyenlő Bánásmód Hatóság tevékenységével, valamint Szombathely a „Segítés városa” programot ismerteti majd az újraélesztés tanítása előtt dr. Puskás Tivadar polgármester. A rendezvény ideje alatt a szervezők jeltolmácsot is biztosítanak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!