Kátai Zoltán énekmondó ad jótékonysági műsort a szombathelyi Szent Márton- templomban március 30-án 19.00-kor. A művész 11 évet töltött a Mákvirág népzenei együttesben. Muzsikált Kecskés Andrással, Kobzos Kiss Tamással. A zenén keresztül jó barátságba került Sebő Ferenccel, Cseh Tamással, a Kaláka Együttessel is. Játszik gitáron, kobzon, kontrán, lanton és fidulán. A jótékonysági program bevételét a nemrég tűzkárt szenvedett acsádi Szociális Otthon javára ajánlja fel.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!