A Magyar Közút Nonprofit Zrt. nyolcadik alkalommal szervezi meg hagyományos országos szemétgyűjtő akcióját, amihez idén is csatlakozik Vas megye. Az április 23-ára szervezett akciói célja, hogy a fiatalabb generációnak is természetessé váljon a környezet megóvása. A Magyar Közút Nonprofit Zrt. éppen ezért várja az egyénileg és csoportosan jelentkezőket, egyúttal idén is számítanak az önkormányzatok, civil szervezetek, iskolák és baráti társaságok csatlakozására is.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!