Elkezdődtek a munkálatok a Vas megyei településen, ahol egy 30 éves gyógyfürdőt újítanak fel önerőből. Az egyik legfontosabb beruházás, hogy egy fedett medencét is építenek, aminek köszönhetően már egész évben nyitva lesz a Mesteri fürdő. A kétlépcsős beruházás mintegy 300 millió forintból valósulhat meg, ennek az első felét, egy 120-130 milliós építkezést önerőből biztosítja a tulajdonos. Heteken, hónapokon belül lesz meg az eredménye egy pályázatnak, amely biztosítaná az anyagi hátteret a teljes építkezés megvalósításához – tájékoztatott Patyi Gábor tulajdonos. A zöldterületek teljes felújítása mellett április közepétől várják majd a Mesteri fürdőbe a pihenni vágyókat.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!