A Szombathelyi Parkfenntartási és Temetkezési Kft. folytatja a koros, nagyméretű fák metszését. Április 1-jén, vasárnap a Dózsa György út mindkét oldalán emelőkosaras gépkocsival zajlanak a munkák. Arra kérik a lakosságot, hogy a metszések befejezéséig NE PARKOLJANAK 8-16 óra közötti időtartamban a jelzett útszakaszon! A parkolási tilalom a munkavégzést és gépjárművük védelmét szolgálja. 8-16 óra között szakaszosan útlezárásra is kell számítaniuk a közlekedőknek.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!