A képviselő-testület legutóbbi ülésén határozott arról, hogy a város területén működő három házi gyermekorvosi körzetből kettőt alakít ki. Erre a döntésre azért kényszerült, mert a III. számú körzet tartósan betöltetlen volt nyugdíjazás miatt, így finanszírozása jelentősen csökkent. A kialakult helyzet miatt módosította a testület az ellátási területek nagyságát, és a szakorvosokkal kötött szerződést is.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!