A Weöres Sándor Színház az NymE SEK BTK Kommunikáció és Médiatudományi Tanszékkel együttműködésben videóklip pályázatot hirdetett az egyetemi hallgatók és a középiskolai tanulók számára, „Színház és én” tematikában. Az eredetileg meghirdetett leadási határidőt meghosszabították. Az új dátum: 2012. április 20. A pályaműveket digitális adathordozón az egyetem Kommunikáció és Médiatudományi Tanszék irodájába kell, 3 példányban zárt borítékban az alkotó megnevezésének, és a film címének megjelölésével.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!