A tavaly első alkalommal sikeresen megrendezett „Születés Hete” programsorozatot 2012-ben is megszervezik a városban, előreláthatólag május 7– és 11- között. A program részletes kialakítása még folyamatban van, de a szervezők szeretnének létrehozni egy olyan kiállítást is, amelyhez hosszabb előkészítő munkára van szükség, és ehhez kérik a lakosság segítségét. Olyan régi gyermekholmikat szeretnének összegyűjteni és kiállítani, amelyek a születéshez, gyermekneveléshez, gyermekgondozáshoz kapcsolódnak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!