Az Oladi ÁMK Simon István Utcai Általános Iskolájának idegen nyelvi munkaközössége megyei szintű idegen nyelvi szépkiejtési versenyt rendez a jövő héten hétfőn német nyelvből hétfőn, míg angol nyelvből kedden. A felső tagozatosok számára meghirdetett kétfordulós verseny első fordulójában egy szabadon választott idegen nyelvi szöveg, a második fordulóban pedig egy kötelező szöveg felolvasásával mérik össze tudásukat a versenyző tanulók.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!