A pályázati pénzzel kialakításra kerül egy új Belgyógyászati Tömb. A projekt részét képezi a központi műtők, a központi sterilizáló és az intenzív osztály felújítása is. Az összesen több mint 5milliárd forintos beruházásból a jelenlegi belgyógyászati pavilon helyére egy teljesen új létesítmény épül. A korszerűsítések eredményeképp csökkenni fog a járó- és fekvőbeteg-ellátás költsége, valamint a működési és karbantartási költségek. A fejlesztés következményeként a várakozási idő is csökken majd.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!