Új polgármester Répceszentgyörgyön

Gróf Istvánné független jelöltet választották meg polgármesternek a vasárnap megtartott időközi polgármester- és önkormányzati képviselőválasztáson a Vas megyei településen – adta hírül az MTI. A település körjegyzőjének tájékoztatása szerint a polgármesteri tisztségért hárman indultak, a leadott 73 érvényes szavazatból 33-at Gróf Istvánné gyűjtött. A jegyző tájékoztatása szerint a falu 95 választásra jogosult lakójából 74-en járultak a szavazóurnához, egy leadott szavazat érvénytelen volt. Répceszentgyörgyön azért kellett időközi választást tartani, mert az előző képviselőtestület januárban feloszlatta magát. Feldübörögtek a motorok, szezonnyitó Szombathelyen. Idén is megtartották szezonnyitó felvonulásukat a motorosok a vasi megyeszékhelyen. Egy városi körrel kezdődött a program, majd a motorosok elindultak Ikervárra, ahol az Ikervári Motoros Egyesület látta vendégül őket. A program egyik fő szervezője a Szombathelyi Motorosok Közhasznú Egyesület volt, akik már több látványos és a biztonságra figyelmeztető programmal is felhívták magukra a figyelmet. A motoros felvonulásról a Nyugat Rádió Padlógáz című műsorában hallhatnak bővebben ma este 8 óra után.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek