2009-ben adta be Bük önkormányzata a város-rehabilitációs projektjét. Ennek során mintegy 330 millió forintos európai uniós forrást nyertek el. A munkálatok már megkezdődtek, teljes felújítás kezdődött a városházán. A bővítés nyomán lehetővé válik, hogy elkülönüljön az ügyfélfogadás és a hivatali háttérmunka. Most az iskola harmadik szintjén paravánokkal választották el egymástól az ügyintézőket, akik így egy légtérben dolgoznak a következő hónapokban. Két helyiséget alakítottak ki. Az egyikben folyhat az ügyintézés, míg a másikban a nyugodt tárgyalások érdekében a polgármester irodája kapott helyet. Az iskola tetőterében 180 négyzetméteren alakították ki a polgármesteri hivatal új helyét. A tervek szerint 2012. november végéig végzi itt munkáját az apparátus.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!