A faluban található volt hulladéklerakó rekultivációjának és utógondozásának engedélyezési eljárását elindította a település. Mostantól ezen a területen tilos bárminemű hulladék lerakása. A volt telep bekerítése megtörtént, a szükséges talajvizsgálatokkal együtt a művelésbe visszavonása megkezdődött, csemetével betelepítették, erdősítették. Ezért az ide szemetet elhelyezők ellen szabálysértési eljárást indítanak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!