Az országos matematikai megmérettetésen. Vas megyét 3.-tól 12. osztályig tizenkét tanuló - a megyei döntő legjobbjai - képviselték. A 11. évfolyamos szakközépiskolások mezőnyében Molnár Bálint lett az ország legjobbja. Még két vasi diák végzett az élmezőnyben. Piri Tamás, a celldömölki Szent Benedek Katolikus Általános Iskola diákja ötödik, a közgazdaságis Németh Dávid pedig hatodik lett a maga évfolyamában.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!