Mától péntekig, immár 46. alkalommal rendezik meg a Magyar nyelv hetét, amelynek Vas megyei megnyitóját ma délután 14 órakor tartják a Megyeháza dísztermében. Köszöntőt mond Majtényi László, a Vas Megyei Közgyűlés alelnöke, valamint Dr. Czetter Ibolya, a Nyugat-Magyarországi Egyetem Savaria Egyetemi Központ elnökhelyettese. A rendezvényen, amely ingyenes, előadásokat hallhatnak, illetve az ünnepi műsorban Varga Bence megzenésített verseket ad elő.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!