Irodát avattak szombaton Kőszegen a Rákóczi utcában a Jobbik Magyarországért Mozgalom Kőszegi Alapszervezete. Az ünnepségen részt vett Bana Tibor országgyűlési képviselő, a Jobbik Vas megyei elnöke és Rába Kálmán, a Jobbik kőszegi elnöke. Bana Tibor elmondta, hogy előrelépés számukra, hogy Sárvár, Körmend és Szombathely után Kőszegen is irodát tudtak nyitni. Ez pedig köszönhető a helyi jobbikos kollégák munkájának. Kiemelte még, hogy ezentúl közvetlen módon tudják majd tartani a kapcsolatot a szimpatizánsokkal, hiszen a rendszeres nyitva tartás mellett fogadóórák is lesznek az új helyiségben. Az elnök hangsúlyozta, hogy hamarosan újabb irodát nyitnak a megyében. A tervek szerint szeptember körül Celldömölkön is irodát avatnak..
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!