Négy turisztikai pontot újítottak fel 5 millió forintos beruházással és 5 százalékos önrésszel Vas megyében az alpannonia határon átnyúló pályázat eredményeként. A projektben Kőszeg, Cák és Bozsok, valamint Velemér is részt vett. Velemben a Millenium park teljesen megújul, a gyermekeknek például új fajátékokat készítettek. A park közelében lévő Szerdahelyi-pataknál megépült egy fahíd, amely átvezet a sétányra. Nem csak a természeti adottságokra, hanem a hétköznapokra is gondoltak, így a 9 parkolóhely elkészültével Velem egy régi problémája is megoldódik. Mindezek hivatalos átadására nyáron kerül sor.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!