Eltávolította a kivitelező az épület észak-keleti homlokzatáról a vakolatot, hogy el tudja végezni a szigetelési teendőket. A falak vizesednek, a lábazatnál vízszigetelés készült. A nyári hónapokban kiszáradnak a vakolatlan falak, ezután lehet újra vakolni és festeni. A munkákra valamivel több, mint másfél millió forintot szán az önkormányzat saját forrásból. Csaknem ennyibe kerül a hivatal belső helyiségeinek festése is, ezt a munkát júliusban ütemterv szerint végzik el.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!